Наші послуги для вашої безпеки та комфорту

Аксіома АС / Послуги
Послуги

Відеонагляд та охоронна сигналізація з «Аксіома-АС»

Здійснюємо проектування та професійний монтаж систем безпеки та відеонагляду будь-якої складності на різних об’єктах. Пропонуємо новітні розробки у відеоспостереженні та технічних засобах охорони майна.

Awesome Image

Встановлення системи відеонагляду

Відеоспостереження – один з найкращих інструментів гарантування безпеки, засобів розкриття та запобігання протиправних дій. Встановлення камер, які забезпечать стеження за об'єктом з будь-якої точки.

Більше про послугу
Awesome Image

Системи охоронної сигналізації

Сучасні технічні рішення для своєчасного оповіщення про загрозу безпеці, проникнення на об’єкт, територію, у будівлю за допомоги датчиків температури, руху, диму, присутності та збору інформації.

Дізнатись більше
Awesome Image

Система Розумний будинок

Інноваційні рішення для комплексної автоматизації, підвищення комфорту, покращення енергоефективності та безпеки вашого житла. Просте управління приладами у вашому домі зі смартфону.

Більше про рішення

Понад 10 років досвіду


Проектуємо бюджетні системи захисту зі збереженням інформації на реєстраторі, а також складні професійні системи – розпізнавання обличчя, номерів авто, біометричні СКУД. Пропонуємо оптимальні варіанти, роз’яснюємо їх переваги та пояснюємо, на чому можна заощадити, а на чому недоцільно. Усі спроектовані та встановлені нами системи технічно доступні для подальшого розвитку та модернізації.


Awesome Image

Переваги наших рішень


Системи відеонагляду гарантують можливість спостереження за будинком, виробництвом, офісом та прилеглою територією з будь-якого місця та відстані в режимі онлайн.


Автономні системи сигналізації та системи з підключенням до центру спостереження – для безпеки вашого будинку, офісу, виробничого приміщення чи складу.


Awesome Image
Awesome Image
Як ми працюємо?

Робочий процес Аксіома АС

01

Замовлення

Виїзд фахівця на об’єкт, погодження із замовником проекту, оформлення технічної документації.

02

Встановлення

Монтаж обладнання сигналізації чи відеонагляду. Оперативне та відповідальне виконання робіт.

03

Обслуговування

Технічна підтримка та діагностика у потрібний момент. Гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування ваших систем захисту.