Встановлення системи контролю
управління доступом

Аксіома АС / Система контролю доступу

Встановлення системи контролю управління доступом


Основне завдання систем контролю та управління доступом СКУД - гарантувати безпеку та відстежувати входи і виходи у будівлю чи на територію.


Це обмеження доступу на певну територію, ідентифікація людей, а також автоматичні дії при настанні визначених умов. Крім того, СКУД можуть виконувати й такі завдання, як: облік робочого часу співробітників, збір статистичної інформації про відвідування та інші запрограмовані завдання.


Характеристики й призначення СКУД


3 види систем контролю та управління доступом: автономні, біометричні й мережеві.


  • Для контролю входу й виходу на невеликих будівлях, офісах передбачено автономний комплекс технічних засобів.
  • На громадських, промислових і комерційних об'єктах за допомогою систем ідентифікації – універсальний код, брелок, відбитки, карта, ПЗ розраховує графік роботи кожного співробітника, час приходу та виходу, тривалість обідніх перерв.

Awesome Image

Компоненти СКУД


  • Сервер – комп'ютер, на якому збирається, накопичується й зберігається вся інформація.
  • Контролери – в залежності від об'єкта, їх може бути кілька. Головним призначенням є обмін інформацією між компонентами системи.
  • Пристрої авторизації або ідентифікації – спеціальні карти, а також мітки RFID і ключі. Також використовуються біометричні сенсори, зокрема, відбиток пальця.
  • Огорожа – для захисту від стороннього проникнення можуть застосовуватися турнікети, електричні засувки, електромеханічні та магнітні замки.
  • ПЗ – програмне забезпечення, необхідне для функціонування та використання системи.
  • Додаткові компоненти – підсилювачі, джерела живлення.
Awesome Image

Монтаж системи контролю і управління доступом


Монтаж СКУД і ціна систем обмеженого доступу залежить від певних факторів – тип системи, вид дверей, спосіб прокладання кабелю, особливості об’єкту. Якщо вам потрібне фахове встановлення системи контролю доступу, звертайтесь у нашу компанію "Аксіома-АС".


Awesome Image
Awesome Image