Встановлення системи
охоронної сигналізації

Аксіома АС / Системи охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація для дому та бізнесу


Охоронна сигналізація призначена для попередження несанкціонованого доступу на територію або об’єкт, постійного контролю за станом у житлових та комерційних приміщеннях будь-якої площі та конфігурації.


Системи охорони у сучасному житті займають важливу роль, перебуваючи на одному щаблі з такими необхідними комунікаціями, як подача води та електрики.


Проектування та монтаж охоронної сигналізації


Проектування охоронної сигналізації передбачає обстеження й визначення оптимального місця розташування елементів системи.


  • Вивчення планів приміщень або території, схем розташування комунікацій, індивідуальних особливостей об’єкту, наявність мертвих зон.
  • Функціонал системи – кількість датчиків необхідної функціональності та адекватної конфігурації, розширення спектру можливостей.
  • Тип сигналізації, моделі та бренд обраного обладнання.
Awesome Image

Типи систем охоронної сигналізації


Для об’єктів зі штатом працівників, що перебувають на ньому постійно, оптимальним рішенням є встановлення автономної системи охорони. Система конфігурується згідно з побажаннями замовника та адаптується до бюджету проекту. Автономна система сигналізації залишається найбільш гнучким та економним рішенням.


Охоронна сигналізація з підключенням до пульта спостереження передбачає цілодобовий захист об’єкту. Система наповнюється відповідно до спеціальних вимог охорони об'єкта.


Awesome Image

Розширений функціонал сигналізації


За бажанням замовника розширюємо функціонал системи охоронної сигналізації:


  • Встановлення тривожної кнопки.
  • Захист від протікання води, витоку газу, контролю температури.
  • Оповіщення – сигнал тривоги на центральний пульт нагляду, sms-повідомлення.
  • Протипожежна сигналізація.

Від спокою та безпеки вас відділяє лише один дзвінок.

Awesome Image